Jagoda NowakPsycholog, certyfikowany psychoterapeuta humanistyczno-egzystencjalny (Gestalt). Obecnie kontynuuje dalszy rozwój w nurcie terapii psychoanalitycznej. Ostatnie kilka lat prowadziła praktykę w Szwajcarii, obecnie praktykuje głównie we Wrocławiu oraz Chrząstawie Małej.
Ukończyła czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanym przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (Federation of Gestalt Training Organization). Ukończyła również Szkołę Pomagania Rodzinie (I i II stopień), w ujęciu systemowym, we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii “Plus” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie kliniczne zdobyła m.in. podczas stażu na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Swoją pracę z pacjentami poddaję regularnej superwizji.
Lechosław NowakCertyfikowany psychoterapeuta i trener grupowym w ujęciu humanistyczno-egzystencjalnym (Gestalt), kontynuuje dalszy rozwój w nurcie psychoanalitycznym. Kilka lat prowadził praktykę w Zurichu w Szwajcarii, obecnie praktykuje głównie we Wrocławiu i Chrząstawie Małej, w wyjątkowych sytuacjach również online.
Ukończył czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanym przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (Federation of Gestalt Training Organization). Pracuje w języku polskim i angielskim. Oprócz praktyki terapeutycznej posiada doświadczenie pracy w korporacjach doradczych i finansowych.
Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie terapeutyczne zdobywał między innymi na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych; w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży w Centrum Interwencji Kryzysowej KARAN we Wrocławiu oraz na Oddziale Dziennym i Zamkniętym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Swoją pracę z pacjentami poddaję regularnej superwizji.
Przewiń do góry