Jagoda NowakPsycholog, certyfikowany psychoterapeuta humanistyczno-egzystencjalny. Ukończyła pełne szkolenie psychoanalityczne w Dolnośląskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej afiliowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ostatnie kilka lat prowadziła praktykę w Szwajcarii, obecnie praktykuje głównie we Wrocławiu oraz Chrząstawie Małej.
Ukończyła również Szkołę Pomagania Rodzinie (I i II stopień), w ujęciu systemowym, we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii “Plus” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie kliniczne zdobyła m.in. podczas stażu na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Swoją pracę z pacjentami poddaję regularnej superwizji.
Lechosław NowakCertyfikowany psychoterapeuta i trener grupowy w ujęciu humanistyczno-egzystencjalnym; ukończył również pełne szkolenie psychoanalityczne afiliowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuje głównie z osobami dorosłymi, parami oraz młodzieżą.
Kilka lat prowadził praktykę w Zurichu w Szwajcarii, obecnie praktykuje głównie we Wrocławiu i Chrząstawie Małej.
Pracuje w języku polskim i angielskim. Oprócz praktyki terapeutycznej posiada doświadczenie pracy w korporacjach doradczych i finansowych.
Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie kliniczne zdobywał między innymi na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych; w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży w Centrum Interwencji Kryzysowej KARAN we Wrocławiu oraz na Oddziale Dziennym i Zamkniętym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Swoją pracę z pacjentami poddaję regularnej superwizji.
Przewiń do góry